Z WIZYTĄ W STAROSTWIE POWIATOWYM

W ostatnim czasie uczniowie klas VIII wraz z doradcą zawodowym odwiedzali Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku. Młodzież została ciepło przywitana przez pana Krzysztofa Grzegorczyka – dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy, pana Andrzeja Tybulczuka – zastępcę dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy oraz panią Katarzynę Michalczewską – kierownika Wydziału Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym. Gospodarze opowiedzieli uczniom o urzędzie i jego funkcjonowaniu. Młodzież poznała także ciekawe i przydatne informacje dotyczące działalności poszczególnych wydziałów, a także ich pracy. Ponadto wszyscy uczniowie otrzymali powiatowe upominki, które stały się miłym akcentem oraz pamiątką z wizyty.

Dziękujemy pani Katarzynie, panu Krzysztofowi oraz panu Andrzejowi za ciekawie spędzony czas. Zdobyte podczas wizyty informację okazały się przydatne i wartościowe, a pozytywne wrażenia z wizyty pozostaną z nami jak najdłużej - uczniowie klas VIII.