WIECZÓR FILMOWY KLAS V

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się w jej murach z nauczycielami, koleżankami i  kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu filmu o nietypowej porze. Tak właśnie było w piątkowy wieczór w naszej szkole. Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami zorganizowali wieczór filmowy dla klas piątych.
Uczniowie w dobrym humorze zjawili się by obejrzeć film animowany „Minionki: wejście Gru”, przebrani w piżamy i kapcie wraz z kocami, poduszkami i ulubionymi maskotkami. Rodzice zamówili poczęstunek – pizzę, a po filmie uczniowie bardzo miło spędzili czas na zabawie, grach planszowych i rozmowach. Wieczór filmowy był świetną okazją do integracji grupy oraz miłego spędzania czasu. Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień.