DZIEŃ OTWARTY DLA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW
ORAZ ICH RODZICÓW

Dnia 10 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Kraśniku odbył się Dzień Otwarty dla Przedszkolaków oraz ich Rodziców. Pani dyrektor Monika Kuśmierz powitała zebranych, następnie przedstawiła bogatą ofertę edukacyjną i bazę naszej szkoły. Ponadto w czasie innowacyjnych warsztatów dzieci miały okazję poznać tajniki j. angielskiego i j. niemieckiego oraz zaprogramować pracę robotów. Natomiast uczniowie klas sportowych zaprezentowali gościom swoje umiejętności na nowoczesnej hali sportowej. Przedszkolaki wzięły udział w zabawach sportowych i rytmiczno-tanecznych, co przyjęły z radością i chętnie zaangażowały się w zaplanowane specjalnie dla nich atrakcje. Na zakończenie spotkania dla gości przewidziany był poczęstunek.

Zapraszamy Przedszkolaki ponownie we wrześniu. Tym razem już jako uczniów klasy pierwszej.