WALENTYNKOWY WYJAZD NA ŁYŻWY

Uczniowie klasy VIII A, VIII B, VIII D i VII A wraz z opiekunami p.K.Lewandowską, p.A.Gołofit i p.E.Węzką w dniu 15 lutego udali się na walentynkowy wyjazd na łyżwy. Celem wycieczki było propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja klas oraz dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Mimo, iż nie wszyscy byli ekspertami od jazdy na lodzie szybko nabrali nowych umiejętności i jeździli całkiem nieźle, a co najważniejsze z uśmiechem na twarzy. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc, ale mimo wszystko była to prawdziwa frajda.