KONKURS DLA KLAS I-III „ZIELONY OGRÓDEK”

Uczniowie klas I-III przystąpili w miesiącu marcu 2023 r. do organizowanego na terenie szkoły konkursu „Zielony ogródek”. W ramach konkursu uczniowie założyli w salach lekcyjnych hodowlę roślin. W ten sposób mogli rozwijać swoje zainteresowania przyrodnicze. W związku z tym zgromadzili potrzebne przybory, pojemniki, doniczki, ziemię, nasiona i sadzonki. Po zasadzeniu, zasianiu i podlaniu roślin obserwowali ich wzrost. Wyhodowane rośliny mogli wykorzystać jako dodatek (źródło witamin) do kanapek (drugiego śniadania) lub ozdoby wielkanocnego stołu podczas klasowych spotkań wielkanocnych. Nagrodą dla uczniów za wkład i pracę przy pielęgnacji klasowych ogródków były dyplomy i konewki. Sponsorem nagród było SKO.
Gratulujemy!!!

Organizator konkursu: Dorota Michalczyk