TYDZIEŃ BARDZO KULTURALNY

W dniach 20-24 marca w szkole trwał Tydzień Bardzo Kulturalny. Ten niezwykły tydzień miał na celu propagowanie zasad kulturalnego zachowania w sytuacjach dnia codziennego, rozwijanie sprawności komunikacyjnej uczniów, a także kształtowanie u uczniów postaw akceptacji, tolerancji oraz poszanowania praw innych. W ramach akcji podjęto wiele działań. Na korytarzu szkolnym powstała wystawa plakatów klas I-VIII, gdzie można było podziwiać sylwetki uczniów wyróżniających się zachowaniem godnym naśladowania. Drzwi sal zostały ozdobione miłymi słowami, które ocieplały „chłodne relacje” między uczniami.

5 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez panią dyrektor szkoły Monikę Kuśmierz oraz Radę Rodziców. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym klasom, które starały się brać aktywny udział w akcji :)

Mamy nadzieję, że tydzień kulturalny przerodzi się w miesiąc, a ten w cały rok :) Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a tym bardziej cieszy nas fakt, że w klasach młodszych I miejsce otrzymały równorzędnie 2 klasy.

W kategorii klas I-III:

I miejsce – klasa I A oraz klasa III C