III A i III B W WARSZAWIE

W dniu 11 maja uczniowie klasy III A i klasy III B uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęli od Rynku Starego Miasta z pięknymi kamieniczkami, Zamkiem Królewskim, Kolumną Zygmunta III Wazy, Bazyliką archikatedralną Św. Jana Chrzciciela, Pomnikiem Syrenki oraz ogrodami Zamku Królewskiego. Następnie zobaczyli Pomnik Małego Powstańca i Barbakan. Później wszyscy udali się do autokaru i podziwiali wybrane osobliwości miasta Warszawy. Następnie wjechali na trzydzieste piętro Pałacu Kultury i Nauki i z tarasu widokowego podziwiali panoramę stolicy. Po zjedzeniu obiadu pojechali do Centrum Nauki Kopernik, gdzie mieli możliwość obserwowania, doświadczania i poszukiwania odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Z Warszawy wszyscy wracali zmęczeni, ale pełni niesamowitych przeżyć i wrażeń.
Warszawa jest piękna!