PROJEKT MISJA PIENIĄDZE W KLASIE VI B

W naszej szkole od lutego do kwietnia realizowany był projekt Misja PIENIĄDZE we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim oraz Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Głównym celem projektu był rozwój świadomości finansowej młodzieży, ze szczególnym uwzględnienie racjonalnego gospodarowania pieniędzmi. Projekt adresowany był do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych województwa lubelskiego.
Spośród wielu placówek nasza szkoła była jedną z 20 szkół zakwalifikowanych do tego projektu. Zajęcia realizowane były na czterech lekcjach matematyki w klasie VI B, a cały projekt zakończył się konkursem.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Wanessa Kułaga
II miejsce: Marcel Ul
III miejsce: Agata Matyjasek

Gratulujemy!

W piątek 19 maja 2023 roku w LSCDN odbyło się uroczyste podsumowanie projektu, w czasie którego delegacja uczniów otrzymała nagrody oraz miała okazję wysłuchać ciekawego wykładu na temat dysponowania pieniędzmi.