ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS VIII

23 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas VIII. Uroczystość miała niezwykle podniosły charakter. Uczniowie wkroczyli na halę odświętnie ubrani w stroje absolwentów. Podążając za staropolskim zwyczajem, reprezentanci klas rozpoczęli galę polonezem, specjalnie opracowanym przez p. B. Zielińską. W trakcie uroczystości przekazany został symbol Szkoły – Sztandar, młodszym kolegom i koleżankom. Każdy uczeń został nagrodzony gromkimi brawami, kiedy zmierzał po odbiór świadectwa ukończenia szkoły. Gala została uświetniona pięknym wokalnym wykonaniem wiersza W. Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza”, stając się tym samym mottem naszych tegorocznych absolwentów. Przedsięwzięcie przygotowały panie: K. Lewandowska, A. Gołofit, K. Hajdenraich, M. Czubińska, E. Węzka, D. Niezgoda.