KONKURS PLASTYCZNY –
TRADYCYJNA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Uczniowie z klasy VI B wzięli udział w konkursie na Szopkę bożonarodzeniową. Konkurs został ogłoszony przez Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pod patronatem Burmistrza Miasta Wojciecha Wilka. Uczniowie zaangażowali się w wykonanie szopki i wykazali się kreatywnością. Wykorzystali między innymi patyki, siano, plastelinę do zrobienia „świętej rodziny” oraz światełka. Podczas Miejskiej Wigilii, która odbyła się 21 grudnia 2023 r. w Domu Kultury w Kraśniku została zaprezentowana nasza szopka. Uczennice Zuzanna Jurkowska, Pola Knap, Maja Sokal, Antonina Włodarczyk wraz z wychowawcą Panią Edytą Bryndzą wzięły udział w miejskim spotkaniu wigilijnym, podczas którego odbyło się podsumowanie konkursu. W konkursie na najładniejszą szopkę jury postanowiło przyznać I miejsce wszystkim uczestniczącym szkołom, ponieważ każda szopka była wyjątkowa. Otrzymaliśmy super nagrodę dla całej naszej klasy – voucher na bilety do kina oraz wyjście na pizzę. W dobrych nastrojach, posileni świątecznymi pierogami i herbatką, wróciłyśmy do domu. Ta informacja bardzo ucieszyła wszystkich uczniów z naszej klasy.