NAUCZYCIEL „SZÓSTKI” NA MEDAL

Bycie nauczycielem, to niesamowita przygoda, która niesie za sobą wiele wyzwań, wyrzeczeń, odpowiedzialności, umiejętności rozwiązywania problemów. Nauczyciel, wychowawca, mentor kieruje procesem nauczania, zaszczepia w młodym pokoleniu chęć rozwijania swojej osobowości, wszelakich umiejętności. Odkrywa potencjał dziecka i wznosi go na wyżyny. Bazuje na relacjach, współpracy zarówno z dziećmi jak i z rodzicami.

Wśród nauczycieli naszej szkoły z dumą możemy poszczycić się jak inspirującą, pełną kreatywności i dobrego czynu jest pani Małgorzata Czubińska. W sposób niezwykle wyjątkowy potrafi przekazać wiedzę,  inspiruje i motywuje. Jej uczniowie osiągają wysokie wyniki w testach historycznych i olimpiadach.

Znalazła się ona  wśród zwycięzców i została nagrodzona za najbardziej charyzmatyczną, kreatywną, pełną pasji nauczycielkę, cieszącą się sympatią uczniów oraz rodziców. Niezwykle pochlebne i ujmujące jest to, iż pani Małgorzata zajęła pierwsze miejsce w Plebiscycie Edukacyjnym Kuriera Lubelskiego na etapie powiatowym oraz czwarte miejsce na szczeblu wojewódzkim.

Gratulujemy serdecznie sukcesu i dziękujemy za oddane głosy, to bardzo mobilizujące doświadczenie!

Momenty takie jak te, umiejętność docenienia drugiego człowieka, dają poczucie spełnienia – i właśnie tego doświadczyła pani Małgorzata w swojej pracy zauważona przez swych podopiecznych, rodziców i wspierającą kadrę nauczycielską wraz z Dyrekcją szkoły.