WYCIECZKA DO DOBOSZÓWKI

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi wycieczki integracyjne klas. Uczniowie klasy IA i klasy IB wybrali się na wycieczkę do Osady Leśnej Doboszówka. „Doboszówka” należy do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych i prowadzi zajęcia edukacyjne dla różnych grup wiekowych.

Dzieci uczyły się rozróżniania ziaren zbóż, młócenia oraz wyrabiania chleba i masła. W zwierzyńcu karmiły kozy, króliki i alpaki.

Nie zabrakło również zabawy na świeżym powietrzu. Gospodarstwo agroturystyczne „Doboszówka” to miejsce idealnie stworzone dla najmłodszych. Piaskownica, boisko, trampolina, zjeżdżalnie, huśtawki, a także domek na drzewach to wszystko stworzone jest dla dzieci, by czuły się wyjątkowo. Wszyscy wrócili pełni niezapomnianych wrażeń.