OD KOSMOSU PO TROPIKI,
CZYLI PEŁNA ATRAKCJI WYCIECZKA DO ŁODZI

W czwartek 25 kwietnia uczniowie klas VIA i VB oraz VIIB, VIIC, VIC, IIIA i IIB wybrali się na wycieczkę do Łodzi. Plan dnia wypełniony był licznymi atrakcjami. W najnowocześniejszym w Polsce Planetarium EC1 uczniowie obejrzeli ciekawy film i niezwykłą animację na temat teorii Karola Darwina. Następnie w Orientarium obserwowali codzienne życie dzikich zwierząt, a także przeszli największym tunelem podwodnym w Europie pełnym rekinów, płaszczek i egzotycznych gatunków ryb. Na koniec uczestnicy wycieczki zajrzeli do Muzeum Miasta Łodzi i na słynną ulicę Piotrkowską, gdzie podziwiali imponujący kompleks historycznych budynków fabrycznych związanych niegdyś z przemysłem włókienniczym. Łódź przywitała uczniów słońcem i piękną pogodą, wycieczkę można uznać za udaną, a w pamięci pozostaną miłe wspomnienia.

mo1_768x510_1.jpg